Twoje zamówienie jest prawie gotowe!

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko teraz!

Zanim zaczniesz przerabiać „Szybki Audyt”, mam dla Ciebie coś jeszcze. Coś dzięki czemu Twoja strona czy sklep, zacznie zarabiać dla Ciebie stabilnie i przewidywalnie.

Pokażę Ci, jak osiągnąć ekstremalne efekty. 

Ile razy mówiłeś: „Chciałbym, żeby moja strona przynosiła regularne przychody, nawet wtedy kiedy nie pracuję”,Gdybym miał tylko więcej czasu” itd. Marketing dla Twojej strony może być twoim sprzymierzeńcem, lub wrogiem. Wszystko zależy od Ciebie.

Nie mam magicznej różdżki, ale wiem, jak ustalać priorytety marketingowe i osiągać wyniki. Wiem, jak eliminować niepotrzebne rzeczy i koncentrować się tylko na tych kluczowych i najbardziej dochodowych aspektach.

W moim kursie „Content Marketing dla Firm”, chcę Ci pokazać jak pozyskiwać ruch na stronie lub w sklepie, sprzedawać więcej i nie tracić czasu.

Wiesz, że jeżeli uzyskasz dodatkowe 10 000 wejść na swoją stronę i 2% coś od Ciebie kupi w każdym miesiącu, to zyskasz dodatkowych 200 klientów?

Tylko na tej stronie…

Tego kursu w takiej cenie nie sprzedaję nigdzie indziej.  Normalna cena tego kursu wynosi 870 zł brutto. 

Jednak chcę, abyś jak najszybciej uzyskał możliwie największe efekty, dzięki temu wierzę, że będziemy regularnie współpracować. Właśnie dlatego tylko teraz możesz go dokupić za jedyne 197 zł brutto. W tej cenie otrzymasz 23 lekcje z dostępem na 12 miesięcy.

Po opuszczeniu tej strony, już tej oferty nie zobaczysz.