O nas

Moje doświadczenie z którego dziś możesz korzystać

2010

Zainteresowanie się na poważnie pozycjonowaniem stron internetowych. Zmiana kierunku z programowania na pozycjonowanie i całościowy marketing internetowy. Rozpoczęcie kursem u "Kojota" i "Seoninja"

2012

Otwarcie własnej firmy SEO, która w dniu uruchomienia staje się renotowna. Błyskawiczne pozyskanie pierwszych klientów.

2013

Wystartowanie w Mistrzostwach Polski Pozycjonowania stron. Wystartowało ponad 147 firm i zająłem 5 miejsce. Od tego momentu, zgłaszają się do mnie do współpracy bardzo duże firmy.

2015

W firmie pracuje pięciu pracowników. Obsługujemy około 50 firm. Większość to sklepy internetowe i firmy usługowe.

2016

Uzyskujemy 100% udziałów na najstarszym blogu pozycjonowania jakim jest seoninja.pl. Już dawno był on miejscem publikacji moich popularnych artykułów.

2017

Rozpoczynam współpracę z trenerem biznesu adamgrzesik.pl. Dzięki temu buduję lepsze procesy w firmie, uczę się jak lepiej prezentować swoje usługi i usługi moich klientów.

2017

Opracowuję własny unikalny system pozycjonowania wg metodologii White Seo. System składa się z 5 głównych obszarów. Pozycje moich klientów zyskują znaczącą poprawę widoczności w Google.pl

2018

Postanawiam pozyskać dofinansowanie na zbudowanie platformy e-lerningowej. Dostaję dotacje i klamka zapada. Teraz 10 lat mojej wiedzy przekładam na wersję on line.

2020

Powstaje dodatkowa spółka, która specjalizuje się w sprzedaży linków do pozycjonowania a w zasadzie do publikacji artykułów sponsorowanych.